КРУГЛИЙ СТІЛ по обговоренню заходів що сприятимуть збільшенню обсягів використання шлаків меткомбінатів і ТЕС у якості замінників природних мінеральних матеріалів у будівництві

КРУГЛИЙ СТІЛ по обговоренню заходів що сприятимуть збільшенню обсягів використання шлаків меткомбінатів і ТЕС у якості замінників природних мінеральних матеріалів у будівництві

КРУГЛИЙ СТІЛ

по обговоренню заходів що сприятимуть збільшенню обсягів використання шлаків меткомбінатів і ТЕС у якості замінників природних мінеральних матеріалів у будівництві

 

27 червня 2019 року о 10:00 в Міністерстві екології та природних ресурсів України

м. Київ, вул. Василя Липківського, 35Орхуський інформаційно-просвітницькій центр (вхід з лівого торця будівлі)

Запрошуються представники промислових підприємств, виробників будматеріалів, експерти та усі кому цікаве питання ресурсоефективності та утилізації техногенних відходів. До заходу запрошені також і представники Мінприроди, Мінрегіону, асоціації виробників та будівельних компаній.

Під час засідання планується:

  1. Презентувати технологічні можливості застосування техногенних відходів у якості техногенних матеріалів (заміщення піску, щебеню, гравію тощо):

а) для виробництва будматеріалів;

б) для виконання будівельних робіт (ремонт та будівництво автодоріг та інших об’єктів транспортної інфраструктури).

2. Обговорити с представниками будівельної галузі проблемні питання та необхідні інструменти для стимулювання застосування техногенних відходів у якості техногенних матеріалів.

3. Почути пропозиції зацікавлених сторін, зокрема представників органів влади щодо реальної підтримки заходів з ресурсоефективності у реальному секторі економіки.

За підсумками засідання планується схвалити рекомендації по заходам що забезпечать збільшення застосування техногенних відходів у якості техногенних матеріалів із подальшим внесенням до проекту національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища України до 2025 р.

Реєстрація учасників заходу на місці проведення з 09:30 до 10:00.

Довідки за тел.: +38-067-886-31-93.