ВИСТАВКА В САМОМУ СЕРЦІ ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА ВАЖКОЇ ІНДУСТРІЇ!

ВИСТАВКА В САМОМУ СЕРЦІ ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА ВАЖКОЇ ІНДУСТРІЇ!

Виставка MiningWorld Ukraine – єдина в Україні міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної галузі.

8-10 жовтня 2019, ВЦ «Козак Палац», м. Запоріжжя, вул. Перемоги 70Б

Вперше виставка проходитиме в Запоріжжі в найсучаснішому виставковому центрі «Козак Палац», що розташований у центрі міста.

Відвідувачі виставки матимуть унікальну можливість на власні очі побачити новітні машини від Scania.

Думка галузі: 87% опитаних відвідувачів і учасників висловилися за нову локацію виставки – ВЦ «Козак Палац» у Запоріжжі.

За прогнозами організаторів цього року більше 100 компаній з 15 країн світу візьмуть участь у виставці. Більше 2500 професіоналів (керівників і технічних фахівців) гірничодобувної галузі відвідають виставку.

Національні експозиції Норвегії, Великобританії, Китаю представлять свої провідні компанії в гірничодобувній промисловості.

Вперше на виставці відвідувачі на власні очі зможуть побачити та протестувати нові самоскиди Scania вантажопідйомністю 40 тонн.

В рамках виставки відбудеться фінал Конкурсу «Кращий надрокористувач України» (Всеукраїнський конкурс на краще підприємство з видобутку і переробки корисних копалин для будівництва (щебінь, граніт, мармур, вапняк, глина, гіпс, пісок))

Відвідувачі: керівники промислових підприємств та підрозділів, ТОП-менеджери, інженерно-технічний склад гірничодобувних, гірничо-збагачувальних підприємств, вугільних шахт, фахівці з закупок обладнання і комплектуючих, маркшейдери, геологи, механіки, енергетики, транспортники, будівельники.

Організатор – компанія ДП «Прем‘єр Експо» (ITE Group Plc, Великобританія).

Забронювати стенд на виставці можна за посиланням http://www.miningworld.com.ua/uk-UA/exhibitors/book.aspx