ВІДБУЛИСЯ РІЧНІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВИРОБНИКІВ БУДМАТЕРІАЛІВ НА ПрАТ «ДОМОБУДІВНИЙ КОМБІНАТ №4» 19.09.2019

ВІДБУЛИСЯ РІЧНІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВИРОБНИКІВ БУДМАТЕРІАЛІВ НА ПрАТ «ДОМОБУДІВНИЙ КОМБІНАТ №4» 19.09.2019

Наголошувалось, що будівництво – базова галузь розвитку країни і потрібно за себе боротись. Збільшити обсяги будівництва в 3-5 разів – необхідно і можливо.

Будівельники – істинні патріоти, драйвер успішних реформ та трудової зайнятості.

В країні управлінська ентропія, кадрова невизначеність, гряде лібертаріанство. Учасники зборів наголошували:

1. Сприяти всіляко моральному оздоровленню влади, протистояти корупційним та рейдерським схемтозам за участі чиновників та силовиків.

2. Підтримати: «Інвестиціям зелену доріжку», як добрі наміри нової влади. Але тут важливо реально захистити вітчизняних виробників, дати їм шанс розвитку.

3. Не завдяки діджиталізації розвивається країна, а завдяки нам будівельникам, бо це щохвилинний контроль процесів. Відділення людини від події призводить до безкарності та відповідальності. Діджиталізація – це методика знеособлення відповідальних осіб.

4. Потрібні дешеві гроші, а іпотека під 2-3% як в Європі, у Фінляндії взагалі – 1%.

5. На залізниці – колапс та безнадія, і без перспектив: вагонів обмаль, але завантажені, наприклад цементом, під розвантаження не подаються по 20 і більше діб. Пальне – дефіцит, електровози-тепловози – обмаль, не ремонтуються. Дарницький вузол і по Київській області – робітників немає – ганебно низька зарплата при золотих ґудзиках і декомунізації підстаканників від верхніх менеджерів-«реформаторів»: управляти та відповідати нікому. Усі в «реформах».

Також учасники зборів схвалили розробку та впровадження для учасників Спілки Кодексу етики та Положення про регіональні представництва.

Вітаємо нових членів Президії Спілки:

– Кулагін Олексій Володимирович, керуючий власник Девелоперської компанії «ОМОКС»
– Дудник Любов Степанівна, генеральний директор Компанії «Дайвер ЛТД»
– Рублюк Богдан Олександрович, Комерційний директор Компанії «Фомальгаут-Полімін»

Президент Всеукраїнської спілки
виробників будматеріалів
Іван Салій