ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ ОЛЕКСІЯ ГОНЧАРУКА

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ ОЛЕКСІЯ ГОНЧАРУКА

Шановний Олексій Валерійович!

Вітаю з високим визнанням та довірою.

Бажаю успішної місії.

Засвідчую – знання та масштаб мислення встигли набути, досвід та навички відшліфує практика та повсякденні виклики.

Прошу розглянути та врахувати в діяльності Уряду, концентровано викладені пропозиції учасників Зборів Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів від 19.09.2019 року:

  1. Наголошувалось – будівництво базова галузь розвитку країни і потрібно за себе боротись. Збільшити обсяги будівництва в 3-5 разів – необхідно іможливо.
  2. Будівельники – істинні патріоти, драйвер успішних реформ та трудової зайнятості.
  3. В країні управлінська ентропія, кадрова невизначеність, гряде лібертаріанство.
  4. Закликали всіляко сприяти моральному оздоровленню влади, протистояти корупційним та рейдерським схематозам за участі чиновників та силовиків.
  5. Підтримали: «Інвестиціям зелену доріжку», як добрі наміри нової влади. Але тут важливо реально захистити вітчизняних виробників, дати їм шанс розвитку.
  6. Наголосили не завдяки діджиталізації розвивається країна, а завдяки нам будівельникам, бо це щохвилинний контроль процесів. Відділення людини від події призводить до безкарності та відповідальності. Діджиталізація – це методика знеособлення відповідальних осіб.
  7. Бажали очевидного – потрібні дешеві гроші, а іпотека під 2-3% як в Європі, у Фінляндії взагалі – 1%.
  8. Жахнулись: на залізниці – колапс та безнадія, і без перспектив: вагонів обмаль, але завантажені, наприклад цементом, під розвантаження не подаються по 20 і більше діб. Пальне – дефіцит, електровози-тепловози – обмаль, не ремонтуються. Дарницький вузол і по Київській області – робітників немає – ганебно низька зарплата при золотих ґудзиках і декомунізації підстаканників від верхніх менеджерів-«реформаторів»: управляти та відповідати нікому. Усі в «реформах».

Також учасники зборів схвалили розробку та впровадження для учасників Спілки Кодексу етики.

P.S. Ви вписали уже себе в когорту видатних земляків-Чернігівщини – Л. Кучма, І. Плющ, В. Масол, В. Бойко, І. Данкевич … Тепер далека Городня, як свідчення неефективних реформ останніх 30-ти років та батьківщина лідерів України.

З повагою і надією

Президент Всеукраїнської спілки

виробників будматеріалів

Іван Салій