ГРОМАДСЬКІСТЬ АКТИВУЄТЬСЯ

ГРОМАДСЬКІСТЬ АКТИВУЄТЬСЯ

Одні – перечекаємо, скоро юна команда провалиться…

Інші – почуйте нас, ми все підтримуємо, візьміть до себе.

Рідкісне – діяти самостійно і позитивно.

07.11.2019 конференція «International EPS Forum 2019» за участі асоціацій виробників пінопласту від Австралії, Японії, Китаю, Тайвані та Філіпін… до потужної Європи: Німеччина, Австрія, Литва, Данія…

Президент Асоціації «Виробники пінопласту» України Роман Захарєнков ініціативно та відповідально взяв на себе місію, запропонував масштабну міжнародну науково-практичну конференцію провести в Києві.

На конференції деталізувалось:

  1. Переваги EPS, як утеплювача.
  2. Мнимі недоліки.
  3. Демонструвався зразок зовсім негорючого пінополістиролу.
  4. Зростання застосування пінопласту і в Європі, і в Азії (товщина плит: було 50, 100, 180 мм, а тепер 200-250 і більше).
  5. Утеплюють не лише стіни, а й дахи та підлоги, пінополістирол застосовують в дорожному будівництві. В Україні термоопір для зовнішніх стін за нормативами встановлено – 3,3 м2К/Вт, а у Франції, Німеччині та інших європейських країнах – 4,4-5,0 і більше.
  6. І ставилось питання про нагальність перегляду державних норм в Україні: норматив термоопору підвищити хоча б до 4,4 кв.м2К/Вт.
  7. Наголошувалося на необхідності перегляду застарілих ДБНів та ГОСТів, вимог як до якості виробів, так і до систем утеплення ETICS.
  8. Виявляється, головний світовий тренд – рециклінг (вторинна переробка), в Японії уже сягає 90%, тобто екологічна безпека.

Демонтовані полістирольні плити переробляються окремо на інші будматеріали або їх складові. Так в Австрії попит на відходи EPS настільки високий, що кожний рік країна імпортує понад 100 тис.м3 вторинної сировини.

Досвід Європи та Азії – в Україну!

 

Президент Всеукраїнської спілки

Виробників будматеріалів

Іван Салій