РЕЙДЕРСТВО, КОРУПЦІЯ – ПРОТИДІЯ МОЖЛИВА! БЛОКУВАННЯ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВ – ДИВЕРСІЯ ПРОТИ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

РЕЙДЕРСТВО, КОРУПЦІЯ – ПРОТИДІЯ МОЖЛИВА! БЛОКУВАННЯ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВ – ДИВЕРСІЯ ПРОТИ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

Засідання Президії Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів 13.12.2019, ТОВ «ОМОКС», с. Чайки.

207 судових засідань, 42 виїмки документів, блокування рахунків і підприємств, захват ЖК «Чайка» – ось як «чорні» реєстратори попереднього Мінюсту, рейдери і окремі силовики домагаються відібрати бізнес, зупинити будівництво.

Неймовірна воля і сила духу Олексія Кулагіна спільно з Оксаною Кулагіною, врівноважено і дещо скептично, коли інші збожеволіли б, все-ще утверджують:

 «Право приватної власності є непорушним» (стаття 41 Конституції України).

Від рейдерських схем Мінюсту епохи П. Порошенка постраждало більше 200 000 підприємств, з них лише 700 продовжують боротьбу (200 – будівельники).

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, новий Міністр юстиції Денис Малюська заявляють: «Епоха рейдерства закінчилась».

Президент України Володимир Зеленський по-державному вперше в Україні  захистив приватного інвестора: будинки «Укрбуду» добудує «Київміськбуд».

Постраждалим інвесторам (до 17000 осіб) афер Войцехівського так не пощастило – був інший президент.

Але бандити-рейдери по чорному талановиті, застосовують нові схеми, тепер уже «почорнівших» нотаріусів або реєстрацію ОСББ на основі підроблених протоколів, проплачених «активістів».

Доповідь члена Президії Олексія Кулагіна була шокуючою та бентежною. Повисло – Що робити?

Виявляється, Кримінальний Кодекс України (стаття 206 п. 3) передбачає позбавлення волі за протидію законній господарській діяльності на строк від п’яти до десяти років.

Та жодна справа не доведена до суду!!!

Власники, забудовники, інвестори повинні утримувати штат «самооброни» від шахраїв та силовиків, від чиновників-корупціонерів та ДАБІ (Державна архітектурно-будівельна інспекція). Коли ж будувати? Коли інноваціями займатися та експортом, як підвищити зарплату людині біля станка чи з кельмою, якщо чинодрали і рейдери видушують останнє – здоров’я і час.

А як управляти складним міським господарством мерам Харкова, Львова, та і Києва, коли роками їх «пресують» за політичними вказівками.

Міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул: йому влаштували на виборах третій тур, як Віктору Ющенку. Він переміг – 74,2% голосів. І що? Безкінечні перевірки роками, а довідки обласного СБУ не 3-5, і не 10 сторінок, а 10100 сторінок, і щось ці «рудокопи» там нічого не можуть знайти.

Коли ж займатися реальною економікою?

Міць держави – то економіка. Економіка – то завод, будова, лани.

Будуймо економіку!

Озвучені пропозиції:

  • Посилити кримінальну відповідальність за ст. 206 ККУ, на жаль, поки що жодна справа до суду недоведена.
  • Вимагати утворити Міністерство будівництва, щоби захищало. Уже років з п’ять Федерація роботодавців України пропонує створити Міністерство промисловості безрезультатно, натомість уряд ліквідував навіть Мінагрополітики.

Очевидні і правильні, але поки що йде ліквідаторство, руйнація управлінських функцій, лібертаризація та діджітілізація з випередженням на 20-30 років.

Залишається лише СЛОВО та громадянська мужність успішних людей.

Борімося і поборемо!

 

Президент Всеукраїнської спілки

виробників будматеріалів

Іван Салій