ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ щодо перенесення дати проведення Будівельного Конгресу України

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ щодо перенесення дати проведення Будівельного Конгресу України

Шановні колеги та партнери!

Виконуючи постанови Кабміну та КМДА щодо впровадження карантинних заходів організатори Будівельного Конгресу України прийняли рішення про перенесення дати проведення заходу орієнтовно на квітень 2020 року. Дата буде повідомлена пізніше.

Вдячні за активну участь у підготовці Керуючому власнику Девелоперської компанії «ОМОКС» О. Кулагіну, Генеральному директору ПБГ «Ковальська» С. Пилипенку, Комерційному директору ТОВ «Фомальгаут-Полімін» Б. Рублюку, Ректору Київського національного університету будівництва і архітектури П. Кулікову, Президенту Національного експертно-будівельного альянсу України В. Лещинському, Директору ТОВ «Укрдержцифра» В. Купіну, Директору проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» (GIZ) Р. Кюльхайму.

При цьому продовжується підготовка до Конгресу та формування рекомендацій для опрацювання та передачі в робочому порядку на розгляд до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Доповнення та пропозиції до проекту Рекомендацій від учасників Конгресу (завантажити) просимо надсилати на електронну пошту spilkavb@gmail.com до 31.03.2020 року.