Друк

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ

on .

Asotsiatsia VBMV LOGOЗапрошуємо Вас прийняти участь у спільному засіданні Асоціації та Комітетів КБУ з питань будівельних матеріалів та з питань науки, технічного регулювання, кадрів щодо заходів по наповненню та просуванню цих спільних сайтів.

Інформуємо Вас, що Асоціація активізує свою діяльність щодо виводу галузі з кризи, широко інформувавши органи влади, бізнес, науковців та громадськість про можливості бурхливого розвитку галузі будівельних матеріалів шляхом медіа підтримки та Інтернет технологій.

Відповідно до рішення Комітету Конфедерації будівельників України з питань промисловості та будівельних матеріалів фахівцями Асоціації та підприємств-учасників:

1.     Оновлено сайт Асоціації – www.avbmv.com.ua, з метою створення спільного галузевого Інтернет майданчику галузевих новин, досягнень, рекомендацій та консультацій, ознайомлення фахівців галузі з новинами законодавства, підзаконними актами Уряду, вимогами стандартизації, технічного регулювання, тощо.

2.     Розроблено цілком новий сайт – www.domopedia.com, інформаційно-рекламний, роз'яснювальний експертний портал з питань якості, чесної ціни та доцільності використання тих чи інших сучасних українських будівельних матеріалів, виробів конструкцій та технологій. Передбачається, що сайт стане своєрідним центром захисту прав споживачів продукції галузі будівельних матеріалів.

Для просування сайтів і галузі у суспільній свідомості широких верств населення (участь держави в будівництві житла в першому кварталі 2013 року знизилась до мікроскопічних 0,04%) утворюється експертна комісія та робоча група із фахівців підприємств, науковців та проектувальників.

Запрошуємо Вас та представників профільних відділів Вашого підприємства (відділів маркетингу, реклами, продажів, PR, дилерів, тощо) прийняти участь у спільному засіданні Асоціації та Комітетів КБУ з питань будівельних матеріалів та комітету з питань науки, технічного регулювання, кадрів щодо заходів по наповненню та просуванню цих спільних сайтів.

Засідання відбудеться 12 липня 2013 року  о 12.00, адреса: м. Київ, вул. Резервна, 8, в приміщенні ТОВ «Бетон Комплекс».

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном (044) 425-61-73 або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Просимо Вас до дати проведення засідання (12 липня 2013 року) надати контакти (ПІБ, посада, телефон та електронна пошта) відповідальної за цей напрямок роботи особи на Вашому підприємстві.

Також просимо доручити даній особі надавати регулярно інформацію, новини та презентаційний матеріал Вашого підприємства, акції на продукцію, статті щодо застосування продукції, технічні рішення на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (текст у форматі doc., фото у форматі jpg., png., gif., tif.).

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39