Друк

Створення Комітету підприємців – виробників будматеріалів та виробів при Торгово-промисловій палаті України

on .

Учасники Асоціації «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів» внесли пропозицію Торгово-промисловій палаті України, як організації з великим досвідом та можливостями, створити Комітет підприємців – виробників будматеріалів та виробів при ТПП України.

Відповідно рішення Позачергових Загальних зборів учасників Асоціації «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів» (протокол № 4 від 29.01.2009 року) створити Комітет підприємців галузі виробництва будівельних матеріалів та виробів при ТПП України, на засіданні Президії Торгово-промислової палати України було винесене на розгляд та одноголосно затверджене питання про створення Комітету при ТПП України.

Торгово-промислова палата України та Асоціація ведуть активну діяльність щодо ефективної організації роботи Комітету підприємців – виробників будматеріалів та виробів.

На фото: Президент Торгово-промислової палати України С.П. Скрипченко, Голова Наглядової ради Асоціації "Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів" І.М. Салій.

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39