БУДІВНИЦТВО В ЧЕСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ - КЛЮЧОВІ ТЕНДЕНЦІЇ, ЗРОСТАННЯ І МОЖЛИВОСТІ ДО 2022 РОКУ

БУДІВНИЦТВО В ЧЕСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ - КЛЮЧОВІ ТЕНДЕНЦІЇ, ЗРОСТАННЯ І МОЖЛИВОСТІ ДО 2022 РОКУ

За даними Центру маркетингових досліджень Market Research Hub (MRH) Чеська будівельна індустрія відновилася в 2017 році після уповільнення в 2016 році, цьому сприяли позитивні зміни в регіональних економічних умовах, а також у фінансовій допомозі Європейського союзу (ЄС) для розвитку інфраструктури.

У 2017 році Європейський інвестиційний банк, дочірнє підприємство ЄС, виділив 33,4 млрд. CZK (1,4 млрд. Доларів США) на розвиток транспорту, енергетики, досліджень і розробок в країні, а також інфраструктури туризму.

Очікується, що протягом прогнозованого періоду (2018-2022 рр.) вартість промисловості буде підтримуватися зусиллями уряду щодо сприяння економічному зростанню за допомогою великомасштабних інвестицій в проекти галузі транспорту, житлової та комерційної інфраструктури.

Крім того, очікується, що доступ до структурних фондів ЄС в рамках політики гуртування на 2014-2020 роки буде підтримувати фінансування проектів будівництва. Отже, очікується, що обсяг продукції, що випускається в реальному вираженні зросте на 2,68% протягом прогнозованого періоду.

Ринок будівництва інфраструктури збереже лідируючі позиції протягом прогнозованого періоду з часткою 31,6% від загальної вартості промисловості в 2022 році. У серпні 2017 року Управління інфраструктури залізниць запустило Програму реконструкції та активізації пасажирських станцій. Згідно з програмою, Управління інфраструктури залізниць оголосило про плани інвестувати понад 8,4 млрд. чеських крон (352,6 млн. Доларів США) в період з 2018 по 2022 рік для модернізації понад 400 залізничних станцій по всій країні.

Уряд зосередився на інтернет-інфраструктурі, яка, в свою чергу, буде підтримувати зростання ринку енергетичного та комунального будівництва. Для досягнення статусу цифрової економіки уряд реалізує Національний план розвитку мереж наступного покоління 2017-2023.