Друк

Будівництво житла в Україні за 5 років зросло вдвічі

on .

Будівництво житла в Україні з 2011 року зросло на 62%, повідомляє УНН з посиланням на дані Головного управління статистики.

У грошовому вимірі обсяги будівництва житла в Україні в 2016 році становили 18 млрд грн.

Водночас, Київська область збільшила обсяги будівництва житла на 33% (3,9 млрд грн).

Нагадаємо, з початку року найбільшими будівельними містами на Київщині визнані: м.Бориспіль, м.Славутич та м.Бровари.
Найкращим передмістям столиці, за результатами опитування, визнано Бровари. Зараз у Броварах зводять один з найбільших житлових комплексів України – ЖК Scandia (Скандинавське містечко).

Згідно з проектом, комплекс розрахований на 100 житлових будинків з власною масштабною інфраструктурою. На території комплексу передбачені школи, дитячі садочки, стадіон, спортивні та дитячі майданчики, парк з озером, амфітеатр для концертів і багато іншого. Вартість квартири у ЖК Scandia стартує від 15 тис. дол.


Джерело

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." style="color: #2570bb;">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. +38044 245-48-39