Відкрите звернення до Голови КМДА, міського голови В.В. Кличка

Відкрите звернення до Голови КМДА, міського голови В.В. Кличка

Шановний Віталію Володимировичу !

Кожний в Києві міський голова мав свої виклики, Вас теж доля не оминула: майдан Гідності, деморалізована столична влада, погроми на всіх поверхах столичної мерії, Донбас і Крим, махінації Войцехівського, розгром «Укрбуду», «розборки» метробудівців…

А найскладніше – пандемія коронавірусу.

Шок, страх, паніка, чутки, самоізоляція: зупинка метро та регулярних пасажирських перевезень.

Бізнес, заводи і будови адаптувалися: доставка працівників власним транспортом, забезпечення санітарних вимог, віддалена робота в офісах.

Сьогодні потрібна інша стратегія: ефективна економічна діяльність в умовах карантину. Адже з цим довго жити – місяці, роки можливо.

Прошу розглянути пропозицію:

  1. Метро повинно перевозити киян (було до 2 мільйонів пасажирів на добу, а тепер необхідно на 30-50% від звичного трафіку).

Тут турнікети, каси, в яких можуть продаватись маски та рукавички необхідні для пасажирів.

  1. В метро обмежити кількість пасажирів та забезпечити відстань між ними на ескалаторі чи в вагоні, дотримання санітарних вимог. Це набагато простіше, а ніж в приватних маршрутках чи комунальних автобусах/тролейбусах.

Інформаційно: Берлін, Мюнхен, Гамбург – метро працює з інтервалом в 10 хвилин, бо мало пасажирів, вплинули – карантин для школярів та студентів, самоізоляція жителів. Також працюють і автобуси, і електрички.

В Мадриді готуються закрити метро тільки тепер, а у Валенсії метро продовжує працювати.

Словом, потрібні нові ідеї та кроки до «нормалізації» ділової активності.

З повагою та побажанням нових успіхів
Президент Всеукраїнської спілки
виробників будматеріалів
Іван Салій