БУДІВЕЛЬНА ГАЛУЗЬ ПОВИННА ПРАЦЮВАТИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ, – Іван Салій

Учасники Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів на підприємствах дотримуються карантинних вимог, ініційованих Президентом України, Урядом, народними депутатами України, та в даних економічних умовах намагаються забезпечити життєдіяльність будівельної галузі.

Січень-лютий 2020 року – то інерція та наявність волі до праці.

Але березень-квітень 2020 року – місяці самогальмування, самозавмирання… не продаються квартири, будівельні матеріали, не інвестуються об’єкти інфраструктури.

На сьогодні будівельники витрачають колосальні кошти на пасажирський транспорт, логістику та санітарні заходи.

На заводах та будівництвах працівників обмаль, і потрібен лише контроль та виконання санітарних епідеміологічних норм. Аналіз стану будівельного комплексу України свідчить:

  • Україна будує мало, потрібно в 3-5 разів більше.
  • Велика диспропорція за регіонами.

Самоізолюватися українцям є де: дачі, городи, заводи, будови, ремонт квартир тощо.

Досвід Уряду останніх тижнів свідчить: для медицини, освіти, культури, та й на утримання влади і силовиків, журналістів і блогерів, потрібні гроші. Кошти не ділити, не як секвестр бюджету провести, а головне – заробляти доходи бюджету.

Гроші заробляються на заводі, будові і в полі.

Підтримуємо Мінрегіон та закликаємо Уряд організаційно забезпечити реалізацію Президентської соціальної програми «Велике будівництво», не зупиняти будівництво інфраструктурних об’єктів, та, наприклад, запровадити хоча б тимчасову акцію іпотечного кредитування під 1-2%.

Без грошей та роботи люди і Україна деградують та хворіють.

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів готова всіляко сприяти зусиллям Уряду у налагодженні ефективної економічної діяльності в умовах карантину.

 

Президент

Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів

Іван Салій

 

 

 

ВСІ НОВИНИ СПІЛКИ »

ВСІ НОВИНИ БУДІВНИЦТВА »

ВСІ АНОНСИ ТА ВАЖЛИВІ ПОДІЇ »