Друк

Відповідь Виконавчого комітету Чернівецької міської ради на Рекомендації (26.11.2010)

on .

Відповідь Виконавчого комітету Чернівецької міської ради на Рекомендації Комітету підприємців - виробників будівельних матеріалів та виробів за підсумками круглого столу «Проблеми реалізації інфраструктурних проектів регіонів та населених пунктів у рамках національного проекту «Нова якість життя» в умовах затяжної кризи в банківській та будівельній сферах» (26.11.2010)

Ваш лист №3708/03.1 від 14.12.2010 року та пропозиції Комітету підприємців-виробників будівельних матеріалів та виробів при Торгово-промисловій палаті України за підсумками «круглого столу» на тему: «Проблемні питання, пов'язані з реалізацією інфраструктурних проектів регіонів та населених пунктів у рамках національного проекту «Нова якість життя» в умовах затяжної кризи в банківській та будівельній сферах» розглянуто, прийнято до уваги та буде використано в подальшій роботі.

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." style="color: #2570bb;">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. +38044 245-48-39