Друк

Партнери

on .

ВИСТАВКА WORLDBUILD KYIV

м. Київ, вул. Пимоненко,13,
бізнес-центр "Форум" к.4А, оф.21
тел.: +38 044 496 86 45
факс: +38 044 496 86 46
www.kievbuild.com.ua
 

Виставка WorldBuild Kyiv - єдиний професійний майданчик, що об'єднує фахівців будівельної індустрії.

На виставці представлений весь спектр продукції та послуг - від ідеї архітектора до реалізації об'єкту.

Експозиція виставки чітко сегментована по розділах і гарантує присутність відвідувачів з усіх регіонів України.

92% відвідувачів є представниками ринку В2В.

В рамках KyivBuild проводяться високоякісні галузеві заходи, які є рейтинговими серед фахівців, що приймають рішення.

Місце проведення - Міжнародний виставковий центр - сучасний виставковий майданчик зі зручною інфраструктурою та всіма необхідними сервісами для створення і проведення успішних професійних подій міжнародного рівня.

Розділи виставки

 • Покрівля та ізоляційні матеріали
 • Вікна, двері, фасади
 • Будівельні матеріали
 • Дизайн інтер'єрів
 • Будівельне обладнання і технологіі
 • Металопрокат
 • Котеджне будівництво
 • Енергоефективні технології
  WorldBuild Brand Book 2018 LOGO-06

Група компаній «Бест Медіа Груп»
Головний будівельний портал України «Build Portal»


Україна, 02660, м. Київ, вул. М. Раскової, 11 – Б

тел/факс: (044) 500-47-97
тел.: (044) 221-95-84
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.budport.com.ua

Build Portal (www.budport.com.ua) – Головний будівельний портал України. Це масштабний бізнес-ресурс, на якому зібрані всі діючі компанії будівельного ринку. Портал став найбільш популярним завдяки Першому незалежному рейтингу всіх виробників і постачальників будівельних матеріалів та послуг. Рейтинг ділової надійності компаній підтверджений юридично і вже давно завоював довіру, як великих будівельних компаній, так і приватного споживача. Вся представлена на ресурсі інформація є актуальною і регулярно звіряється спеціалістами сервісної служби. Портал дозволяє застерегти себе від співпраці із недобросовісними постачальниками матеріалів та послуг, що не пройшли контроль редакції , та вибрати перевірених, надійних ділових партнерів.

Вся важлива інформація про будівельний ринок представлена на порталі максимально зручно для користувача, структурована у відповідні тематичні розділи. У розділі «Виставки» наявний максимально повний каталог всіх будівельних виставок, форумів України та закордоння, із коротким описом і можливістю замовлення запрошення просто на порталі. У розділі «Тендери» - актуальні пропозиції по будівельним об'єктам. Розділ «Новини» відображає найбільш важливі події будівельного ринку, а також цікаві новинки та акції компаній. В розділі «Фотогалерея» представлені готові ідеї з оформлення інтер'єру та екстер'єру. Таким чином, на одному ресурсі надана вся необхідна інформація із будівництва, ремонту, дизайну.


   build portal logo edited

АТ «Європейська страхова компанія»

03061, м. Київ
вул. Постова, 56
тел.: +38044 408 79 55
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.at-esk.com

АТ «Європейська страхова компанія» бажає стати Вашим партнером у вирішенні усіх ризиків у виробництві будівельних матеріалів і виробів та пропонує захист фінансових витрат за допомогою страхового захисту. АТ «ЄСК» розробила цілу низку Програм щодо сприяння поліпшення фінансового стану Вашого підприємства/виробництва. 

Головою правління АТ «Європейської Страхової Компанії» є Народний Депутат України Першого Скликання, Заслужений працівник промисловості України Байрака Михайло Миколайович.

Пропонуємо програми:

 • Страхування фінансових ризиків щодо невиконання контрактних угод замовниками (контрагентами), які замовили у вас послуги або надають їх Вам;
 • Страхування відповідальності за несвоєчасну здачу об'єктів в експлуатацію;
 • Програму «Захист коштів», коштів інвесторів – фізичних осіб, які інвестували у свої майбутні квартири у багатоповерхових будинках;
 • Страхування квартир за пільговою програмою «Захист моєї оселі», яку пропонуємо УЖКГ та ОСББ.
 • Страхування працівників від нещасних випадків на підприємстві, з безкоштовним наданням оздоровлення працівникам, які працюють у виробництві будівельних матеріалів і виробів за програмою «Швидкі кошти та безкоштовні путівки». За цією програмою робітники виробників кожний місяць будуть отримувати безкоштовні путівки в оздоровчі санаторії України. А якщо при виробництві будуть виникати страхові випадки за класифікаторів «Тяжкі травми при виробництві» керівництво АТ «ЄСК» надаватиме швидку фінансову допомогу потерпілим на протязі 1-2 годин після заявлення нещасних випадків.
 • Страхування майна: будівельних матеріалів та виробів, виробничих цехів, складів, спец. техніки, електронного та іншого виробничого обладнання.
 • Страхування будівельної продукції, як майна (від вікон до дверей та інші). Наприклад страхування вікон на рік від бою, дверей від протиправних або навмисних дій третіх осіб. Страхове покриття дорівнює вартості будівельних виробів.
 • Страхування вантажів на одне перевезення або на увесь рік по Україні, СНД, Європа.
 • Страхування професійної відповідальності – це відповідальність за якість та кінцевий результат наданих послуг та виконаних робіт. В будівельному виробництві це професійна відповідальність щодо виробів будівельних матеріалів та виробів.
 • Страхування парків транспортних засобів та спец. техніки: КАСКО – відшкодування за власні транспортні засоби власнику, автоцівілка – відшкодування третім особам за пошкодження їх стану здоров'я та їх майну, яким нанесений збиток власником транспортного засобу.
 • Страхування відповідальності товаровиробника (Додаткова гарантія) – це відповідальність страхувальника як виробника за якість виробленої продукції, а саме за сукупність всіх дій та\або бездіяльності виробника, внаслідок яких було вироблено неякісний (бракований) продукт, що спричинив шкоду третім особам після його передачі в експлуатацію.
 • Страхування екологічної відповідальності, яка надає страховий захист заподіянням шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок застосування матеріалів та інгредієнтів, внаслідок місця розташування підприємства, внаслідок особливостей технологічного процесу та стандартів безпеки.

Компанія і надалі розробляє нові програми, спрямовані на покращення страхового захисту будівельних виробників, які впливатимуть на їх фінансовий стан та запрошує Вас до співпраці.


 

   ESK

Спеціалізована виставка "Дерев'яне домобудівництво"

м. Київ, 01032, а/я 202,
тел.: +38 044 45-426-45
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.woodenhouse.kiev.ua

«Дерев'яне домобудівництво» - провідна українська виставка, присвячена будівництву будинків з дерева.

Дата: 7-10 листопада 2013

Години роботи: 7-9 листопада: 10:00-18:00, 10 листопада: 10:00-16:00

Місце проведення: ВЦ «КиївЕкспоПлаза», Україна, Київ, вул. Салютна, 2-Б

На виставці представлено все розмаїття сучасного дерев'яного зодчества: красиві, теплі, екологічні будинки і лазні з колоди і бруса, каркасні будинки, альтанки, дерев'яні вікна, двері та сходи, комплектуючі та багато іншого.

Виставка об'єднує кінцевих замовників (покупців і власників приватних будинків) та професіоналів в області дерев'яного домобудівництва (будівельників, девелоперів, архітекторів, проектувальників дерев'яних будинків, виробників будівельних, оздоблювальних і захисних матеріалів, комплектуючих, інженерного обладнання). Усім їм виставка допомагає знайти саме те, що вони шукають:

· Підрядники та замовники знаходять один одного,

· Постачальники та виробники встановлюють ділові контакти з оптовими і роздрібними покупцями,

· Зарубіжні компанії знаходять партнерів в Україні.

Девіз виставки «Дерев'яне домобудівництво 2013»: реальний замовник і тлумачний підрядник зустрічаються тут!


   логотип ДД

Асоціація «Виробники пінопласту» України

м. Київ, 03067
вул. Гарматна, 8
тел.: +38 (067) 443 26 16
тел./факс: +38 (044) 239 96 31
е-mail: office@aspp.com.ua
www.aspp.com.ua 

Асоціація «Виробники пінопласту» України - це некомерційна організація, яка з 2002 року об'єднує провідних українських виробників товарів з пінопласту. До складу Асоціації входять провідні гравці галузі, сукупна ринкова частка на ринку України яких становить 80%. Члени Асоціації виробляють високоякісну продукцію, яка відповідає українським державним нормам.

Місія Асоціації: консолідація виробників - учасників Асоціації для ефективного розвитку ринку товарів з пінополістиролу в Україні і, як наслідок, підвищення енергоефективності, екологічної безпеки і економічного використання ресурсів.

Основні цілі Асоціації: координація підприємницької діяльності її членів, представлення та захист спільних інтересів виробників, формування об'єктивного позитивного іміджу пінополістиролу; протидія чорному PR, сприяння в просуванні теплоізоляційних матеріалів і формувальних виробів з пінополістиролу на українському ринку


  aspp

Інформаційно-аналітичне агентство Personal Analytical Unit

Офіс: м. Київ, пров. Січневий, 1/25
Пошта: а/с 169, м. Київ, 03127
Тел.: (044) 383-54-39
pau.com.ua

Personal Analytical Unit акумулює бізнес-досвід і проводить дослідження, щоб запропонувати найбільш успішні рішення для Вашого бізнесу. Наша компанія спеціалізується на вивченні ринку будівельних матеріалів і будівельного ретейлу.

Інформаційно-аналітичне агентство Personal Analytical Unit було засновано в 2005 році з метою пошуку і накопичення інформації про ринок будівельних матеріалів. Для проведення маркетингових досліджень і надання консультацій операторам галузі і інвесторам в структурі компанії працює агентство промислового маркетингу. Послуги з просування будівельних матеріалів і технологій на будівельний ринок надає агентство промислової реклами. Реалізацію промислових активів України здійснює агентство PAU-brokerage.

Продукти PAU:

 • дайджест «Торгівля будматеріалами в Україні»;
 • щорічний аналітичний звіт «Ринок будматеріалів України»;
 • низка спеціалізованих звітів по ключовим сегментам ринку будівельних матеріалів/технологій і будівельного ретейлу;
 • інформаційно-прайсовий бюлетень по будівельним матеріалам і виробам Price.PA
   logoPAU100 100Ukr

Журнал АСТ

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://act-ltd.com.ua/

Цільову аудиторію видання складають представники компаній та організацій, що працюють у сферах нерухомості, архітектури, проектування, будівництва, дизайну, девелопменту та консультування, а також торгівлі, логістики, будівельного устаткування і технологій в різних областях.

Основні рубрики:

 • Інтерв'ю,
 • Законодавство
 • ПР - статті про діяльність компанії
 • Оголошення про нерухомість
 • Консультація бухгалтерів
 • Матеріали (будівництво, технології)

Формат видання: 230х320, глянець
Тираж: 7 000
Об'єм: 48-60 сторінок
Періодичність: щомісячно


 

    aсt s

Торгово - промислова палата України

м.Київ, вул.Велика Житомирська, 33
тел: +38 (044) 272 29 11
факс: +38 (044) 272 33 53
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. '; document.getElementById('cloak73858').innerHTML += ''+addy_text73858+''; //-->
http://ucci.org.ua/

Торгово-промислова палата України відповідно до Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні», - недержавна неприбуткова самоврядна організація, яка на добровільних засадах об'єднує юридичних осіб і громадян України, зареєстрованих як підприємці, а також їх об'єднання. 

Палати надають практичну допомогу підприємцям:
-проведення торговельно-економічних операцій на внутрішньому і зовнішньому ринках;
-сприяють розвитку експорту українських товарів і послуг;
-консультація з питань зовнішньої торгівлі та оцінці ринків;
-проведення незалежної експертизи товарів;
-здійснення оцінки рухомого та нерухомого майна, нематеріальних активів;
-послуги з штрихового кодування товарів;
-патентно-ліцензійні послуги;
-оформлення документації з метою забезпечення захисту прав на інтелектуальну власність і пр.
Палати надають українським та іноземним підприємцям ділову і юридичну інформацію, організовують семінари, конференції, виставки в Україні і за кордоном, забезпечують ділові переговори з економічних питань


 

 
tpp

Будівельна палата України

м.Київ, вул.Ольгинскьа, 3
тел: +38 (044) 277 72 71
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://budpalata.com.ua/

Будівельна палата України була створена в листопаді 2005 року. До складу Палати входить 331 господарюючий суб'єкт будівельної і пов'язаної з нею сфери, які представляють інтереси всіх регіонів України.

Метою створення Палати є:
-сприяння розвитку будівельної та пов'язаних з нею галузей народного господарства, їх інтеграції у світову економіку;
-формуванню сучасної промислової, фінансової; торговельної інфраструктур;
-створення сприятливих умов для підприємницької діяльності в сфері будівництва, всебічному розвитку будівельної індустрії;
-науково-технічних і торговельних зв'язків між будівельниками України та будівельниками інших країн


 

  bud-palata

Конфедерація будівельників України

м.Київ, Бехтеревский пров., 4А
тел: +38 (044) 200 04 52
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://kbu.org.ua/

5 квітня 2011 на Всеукраїнському Зібранні будівельників Будівельна палата України, Українська Будівельна Асоціація (УБА) і «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів» одноголосно проголосували за створення Конфедерації будівельників України, яка об'єднала понад 700 будівельних компаній і профільних об'єднань.

Місія Конфедерації:Стати рівноправним партнером державних інститутів та органів місцевого самоврядування в питаннях розвитку будівельної галузі України.
Цілі Конфедерації:
-поліпшення інвестиційного клімату в будівельному комплексі України;
-відстоювання інтересів членів Конфедерації, пов'язані з професійною діяльністю;
-впровадження прозорих правил серед компаній будівельного комплексу, впровадження правил професійної етики і взаємної довіри


 

  kbu

ТЕПЛИЙ ДІМ

м.Київ, вул.Ігорівська, 14а
тел: +38 (044) 428 76 10
факс: +38 (044) 428 76 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://www.teplydim.com.ua

Теплий дім– інформаційний ресурс з питань енергоефективності у житловому секторі, який у майбутньому стане платформою для запровадження кредитної лінії ЄБРР для фінансування заходів з енергозбереження у житлових будинках з можливістю подачі заявок онлайн.

ТЕПЛИЙ ДІМ було створено за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в рамках проекту ЄБРР «Україна Технічна підтримка підвищення енергоефективності житлових будинків».Інформація, яку розміщено на сайті, допоможе отримати відповідь на запитання: «Як зробити життя у будинку комфортним і зекономити кошти на оплату рахунків за комунальні послуги?

ТЕПЛИЙ ДІМ містить поради/інформацію щодо:
ініціатив у сфері енергозбереження
рекомендованих технологій, обладнання та матеріалів
фінансування енергоефективних заходівостанні зміни у законодавстві
успішного досвіду/проектів з енергозбереження.
Калькулятора енергозбереження, який дає можливість розрахувати потенційні заощадження від упровадження енергоефективних заходів на рівні окремої квартири або багатоповерхового житлового будинку,корисних посилань, публікацій та різноманітної інформації, яку зібрано у розділі «Бібліотека»


 

   www logo td

 "Будівельний журнал"

http://www.budjurnal.com.ua/
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

«Будівельний журнал» – це професійне інформаційно-аналітичне видання про будівельний ринок і нерухомість, яке об'єднує інтереси органів влади, проектувальників, забудовників,фінансових установ і виробників будівельних матеріалів.

«Будівельний журнал» як Центр Маркетингових Комунікацій пропонує комплекс організаційно-маркетингових заходів – підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів, організація конференцій, семінарів, «круглих столів», мета яких – конструктивне обговорення актуальних питань, вироблення спільних пропозицій, представлення їх у найвищі органи державних структур для прийняття необхідних рішень для розвитку галузі, а також розширення партнерських контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва.

Наша місія – всесторонньо висвітлювати розвиток будівельного комплексу і сприяти налагодженню ділової співпраці між його учасниками, розробка та реалізація спецвипусків журналу, відеорепортажів для телевізійних програм наших партнерів, сприяння компаніям в оцінках суміжних секторів ринку, визначенні потреб потенційних замовників, пошуку необхідних контактів, організація зустрічей та переговорів на рівні осіб, що приймають рішення і супроводжують їх реалізацію


 

  bud-gurnal

Журнал "Конкретно о строительстве"

м.Київ, вул. Боженко, 84
тел: +38(044) 528 52 97

Журнал «КОНКРЕТНО ПРО БУДІВНИЦТВО» спеціалізований журнал, в якому розміщенно та висвітленно докладні тематичні огляди з будівельного сектору, огляди новітніх ринкових тенденцій і сучасних технологій, аналіз конкретних сегментів ринку, перспектив його розвитку, ілюстрований каталог продукції з технічними характеристиками та ціною


 

  konkretno-o-stroitelstve

ЛігаБізнесІнформ

м.Київ, вул. Т.Шамрило, 23
тел.6 +38 (044) 585 24 09
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://www.lbi.ua/

ЛІГАБізнесІнформ - одне з найбільших українських інформаційних агентств. Будучи одним з найбільш авторитетних джерел актуальної ділової інформації в Україні, ми надаємо повне інформаційне забезпечення бізнесу подієвої, аналітичної, довідкової, моніторингової інформацією широкого спектру.
Наша діяльність орієнтована на людей, що приймають рішення в бізнесі та владі, починаючи з менеджерів середньої ланки і закінчуючи топ-менеджерами бізнес-структур, керівниками органів державної влади та депутатським корпусом.

Інформаційні продукти ЛIГАБiзнесIнформ знаходяться у відкритому online доступі, що істотно збільшує їх привабливість для широкого кола читачів. Така форма розповсюдження інформації дозволяє реалізовувати принцип оперативного оповіщення незалежно від регіону проживання / перебування споживача.

Місією компанії є оперативне забезпечення ділового співтовариства повним комплексом актуальною і достовірною політичної, економічної, ринкової, правової та соціальної інформації, необхідної для прийняття рішень, впроваджуючи новітні IT-технології


 

  liga-net

Видавництво MURATOR

м.Київ, вул Б.Хмельницького, 55
тел: +38 (044) 351 14 50
факс: +38 (044) 351 15 51
e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://www.muratordom.com.ua/

MURATOR - це багатопрофільне міжнародне видавництво, що випускає друковані видання, лідери у своїх сегментах, численні тематичні видання, каталоги, інформаційні довідники, а так само представляє більше 30 on-line ресурсів на різні теми.
Місія журналу - навчання основам правильного будівництва, допомога читачеві у виборі потрібних товарів з широкого асортименту будівельних матеріалів і технологій, знайомство читачів з законодавством у сфері приватного домоволодіння та будівництва, розвиток приватного будівництва в Україні.
Особливості видання Murator:
Корисна та об'єктивна інформація про будівельні матеріали, обладнання та послуги на будівельному ринку
Знайомство з будівельними продуктами та технологіями - як новими, так і традиційними
Просування екологічних, безпечних та енергозберігаючих рішень
Проекти найбільш популярних будинків і котеджів з Колекції Murator
Поради з внутрішнього оздоблення приміщень та оформлення інтер'єрів
Рекомендації з благоустрою території навколо будинку
Консультації фахівців в галузі архітектури, будівництва, права та фінансів


 

  murator

Журнал ProfBuild

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всеукраїнський діловий інформаційно-аналітичний журнал про сучасне будівництво.
Мета журналу: висвітлити актуальну інформацію про будівництво і нерухомість України та інших країн світу, ознайомити читацьку аудиторію з новими технологіями, матеріалами та послугами в будівництві; привернути увагу до проблем будівельної галузі, разом із провідними фахівцями знайти шляхи їх вирішення; розповісти про діяльність компаній, що працюють
на будівельному ринку, та про найцікавіші події будівельного світу.

Рубрики журналу: Новини, Актуально, Нерухомість, Будівництво (висотне, котеджне, дерев'яне), Матеріали та технології, Архітектура та Дизайн, Ландшафт, Енергозбереження, Спецтехніка, Виставки, Події, Благодійність, Довідка


   ProfBuild logo

ГРУПА ВИДАНЬ «КАПСТРОИТЕЛЬСТВО»

а/с 79, м. Київ, 04205, Україна
тел.:(044) 451-64-08, 332-52-13/14
тел./факс:(044) 581-59-50
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://www.kapstroy.kiev.ua
http://www.specmash.com.ua

Журнал «Капстроительство»
З 1999 року колектив журналу «Капстроительство» пропонує своїм читачам завжди достовірну, актуальну та ексклюзивну інформацію, оглядові та підсумкові статті з коментарями спеціалістів ринку будівельних матеріалів та техніки, статті про новітні технології та обладнання для будівельної індустрії.
Девіз провідного всеукраїнського журналу «Капстроительство»: «Для Вас ми зібрали найнеобхіднішу інформацію».

Журнал «Бетон&Асфальт»
З 2007 року редакція журналу «Бетон&Асфальт» надає корисну інформацію спеціалістам будівельної і дорожньої галузі про нові матеріали та технології, підтримує зв'язок між наукою та будівельною індустрією, допомагає оперативному впровадженню сучасних технологій у будівельну та дорожню індустрію. Спеціалісти, що працюють у цій галузі, знайдуть необхідну інформацію про стан ринку, матеріали, техніку та технології на сторінках нашого видання.

Каталог «Спецтехника в СНГ»
Основна мета щорічного каталогу «Спецтехника в СНГ: будівельна, дорожня, комунальна, підйомна» - надання розгорнутої інформації та характеристик будівельного обладнання і техніки, що є доступною на вітчизняному будівельному ринку. Каталог дає унікальну можливість фахівцям комплексно вирішувати проблеми підбору техніки для підвищення конкурентоспроможності будівельного бізнесу та оптимізації діяльності будівельників та транспортників.


 

   Ks 180 300 static

ПрАТ "Гал-Експо"

м.Львів, 79008, Україна
вул. Винниченка 30
тел. (032) 294 91 12
        (032) 294 17 56
www.galexpo.com.ua

Основним напрямком діяльності Товариства є організація і проведення виставок та презентацій. Крім проведення виставок власної програми, ПрАТ "Гал-ЕКСПО"® здійснює проектування та оформлення експозицій на заходах інших організаторів.

В 1999 році, в числі перших п'яти виставкових організацій країни, ПрАТ "Гал-ЕКСПО"® отримало сертифікат Виставкової федерації України. З 2000 року виставки ПрАТ "Гал-ЕКСПО"® відбуваються під зареєстрованою торгівельною маркою "Галицькі експозиції"®.

  149252 165260276844857 1963449 n

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39