Друк

Анонс: Конференція «Визначення вартості об’єктів будівництва із застосуванням сучасних технологій. Управління вартістю життєвого циклу об’єктів – 2018»

on .

smetchikЗ 4 по 8 червня 2018 року, м. Івано-Франківськ відбудеться ХІV загальноукраїнська науково-практична конференція:

«Визначення вартості об'єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій. Управління вартістю життєвого циклу об'єктів – 2018»

 До участі запрошуються керівники і фахівці організацій будівельної і житлово-комунальної галузі, замовники, інвестори, проектанти.

Основні теми:
1. Визначення вартості будівництва та поточного ремонту. Розрахунки за їх виконання в умовах діючих нормативних актів України.
2. Нові нормативні документи та ДСТУ з ціноутворення у будівництві, вартості проектних робіт та експертизи проектної документації, технології і організації будівельного виробництва.
3. Зміни ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», ДСТУ-Н Б Д.1.1-3:2013 «Настанова щодо визначення загальновиробничих і адміністративних витрат та прибутку у вартості будівництва».
4. Зміни ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво».
5. Розрахунок розміру заробітної плати у будівництві.
6. Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд замість категорій складності об'єктів будівництва, згідно Закону України від 17.01.2017 № 1817-VIII.
7. Проведення експертизи проектно-кошторисної документації на будівництво. ДСТУ-Н Б А.2.2-10:2012 та виконання вимог ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво».
8. Особливості тендерних процедур на виконання будівельних робіт згідно нового законодавства у системі «Прозорро» та на електронних майданчиках.
9. Інженер-консультант - права та обов'язки. Міжнародна практика укладання та ведення договорів на виконання робіт у будівництві. Контракти FIDIС в Україні.
10. Визначення та обґрунтування вартості ресурсів необхідних для виконання будівельних робіт згідно ДСТУ Б Д.1.1-1-2013. Впровадження механiзму збору та аналізу даних про цiну матерiальних ресурсів.
11. Укрупнені кошторисні норми, укрупнені показники вартості будівництва, об'єкти аналоги. Їх розробка та застосування.
12. Розробка, погодження та використання iндивiдуальних елементних кошторисних норм та стандартів організації (СОУ) відповідно до останнiх законодавчих та нормативних документiв.
13. Нові можливості для ефективної роботи спеціалістів-кошторисників: планування, контроль та аналіз прибутковості виконання будівельних робіт; ведення власної бази вартості матеріалів, визначення вартості проектних робіт на всіх стадіях проектування.
14. Управління вартістю життєвого циклу об'єктів.
15. Цифрове будівництво та BIM-технології в Україні.
16. Нові можливості кошторисних програмних комплексів. Майстер-класи.

Майстер-класи проведуть розробники кошторисних програмних комплексів («АВК-5», «АС-4» та інші).

В рамках конференції пройде тренінг «Управління вартістю життєвого циклу державних та комунальних об'єктів».

Крім участі у пленарних засіданнях учасники конференції зможуть:
 взяти участь в обговореннях та дискусіях, щодо складу та змісту нормативних документів з організації та визначення вартості будівництва разом з їх авторами та розробниками
 отримати консультації щодо технологій використання та визначення вартості робіт у присутніх на конференції виробників сучасних будівельних матеріалів та технологій
 отримати індивідуальні консультації у розробників програмного забезпечення, надати свої пропозиції і зауваження для покращення програмного забезпечення, вирішити власні практичні питання.

Конференція проходить за участі та підтримки Академії будівництва України, Асоціації розробників і розповсюджувачів кошторисних програм, Української спілки виробників будівельних матеріалів.

Організатори конференції:
Національна академія державного управління Асоціація експертів будівельної галузі, м. Київ
при Президентові України ДП «ДерждорНДІ ім. Шульгіна», м. Київ
ДП Науково-дослідний інститут ТОВ «АВК-Созидатель», м. Дніпропетровськ
будівельного виробництва, м. Київ ТОВ «Інкомсервіс», м. Київ
НУ «Львiвська полiтехнiка», м.Львів МЦ «Будівництво – сучасні технології»

Регламент роботи:
4-5 червня заїзд учасників
5 червня 10.30 – 12.00 реєстрація учасників
12.00 – 17.00 робота конференції
6 червня 9.30 – 17.00 робота конференції
7 червня 9.30 – 14.00 робота конференції
7-8 червня від'їзд учасників

Для участі у конференції необхідно:
- до 2-го червня 2018 р. зареєструватись on-line чи відправити заявку за т/ф. (0342) 77-72-08 або на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
- оплатити до 4-го червня 2018 р. вартість участі згідно з наданим рахунком.

Якщо Ви бажаєте зробити доповідь або повідомлення на конференції, просимо Вас скористатись запрошенням для доповідачів та науковців на http://ssb.com.ua. Кращі роботи учасників конференції будуть опубліковані у фаховому виданні НДІ БВ.

З питань організації, реклами та участі у конференції звертайтесь:
(044) 362-05-76, (0342) 777-208,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://ssb.com.ua 
http://mcbct.com.ua 

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39