Друк

14 вересня 2016 року Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів провела круглий стіл «Виклики та зміни – майбутнє підприємства»

on .

514 вересня 2016 року Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів провела круглий стіл «Виклики та зміни – майбутнє підприємства».

Теми для усвідомлення:

- Як підготувати підприємство до нових вимог українського ринку на шляху до Євроінтеграції.
- Як наростити експорт до країн ЄС.
- Як відродити ринковий нагляд за європейськими стандартами.

- Як сприяти становленню технічного регулювання.
- Як поглибити ефективність державних закупівель через систему ProZorro.
- Як уберегтися від нових схем рейдерства.

Мене особисто вразила активність учасників Спілки, зала переповнена.

Змістовні доповіді та повідомлення.

Енергія дій та ентузіазм.

Готовність набувати знання, бо у цьому конкурентні переваги.

Невірогідно і несподіваною стала особиста участь і переконлива позиція Заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова в питаннях ProZorro та Радника Міністра Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, менеджера проекту GPAinUA Олексія Михайличенка. Мінекономіки відкрите для спілкування та залучення громадських організацій.

ProZorro – це перший крок, Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів готова сприяти його впровадженню та удосконаленню.

Усвідомили:

Ми не є членами ЄС, але уже взяли на себе складні зобов'язання виготовляти продукцію за Євростандартами.
Кволо йде ця робота, виробники і влада у взаємодії взялися діяти. Мінекономіки, Мінрегіон, Мінекології і вітчизняний бізнес тут партнери.

Щоби продавати в Європі, потрібно бути там (мати офіс чи підприємство, тобто фізична присутність тощо), бути готовими інвестувати, відповідати євронормам, навіть перевищувати їх, мати ексклюзив.

Президент Всеукраїнської спілки
виробників будматеріалів
І.М. Салій

5

11

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.