Протягом п'яти останніх неоднозначних років Асоціація об'єднала прогресивні компанії, що успішно розвиваються на теренах нашого складного, але цікавого будівельного ринку.

Асоціація пройшла шлях від 14 потужних організацій-засновників до професійного об'єднання галузі (понад 100 учасників) та вже збирає під свої прапори не тільки виробничі потужності, але і сучасні ідеї та технології.

Відповідно до головних пріоритетів Асоціація:

• Представляє інтереси учасників Асоціації в органах центральної, регіональної та самоврядної влад.

• Сприяє розвитку інвестиційної діяльності в галузі, так як більшість іноземних виробників є лише імпортерами своєї продукції в Україні, не маючи виробничих потужностей на нашій території.

• Популяризує та впроваджує екологічну модернізацію та оздоровлення вітчизняних виробництв будівельних матеріалів, що не тільки робить їх продукцію екологічно чистою, а й забезпечує утилізацію вторсировини та продуктів життєдіяльності, тобто сприяє покращенню екологічної ситуації в Україні.

• Організовує мінібудмайдани, що надає змогу не тільки наблизити сучасні матеріали до кожного українця, а й за рахунок проведених на торгових точках безкоштовних майстер-класів безпосередньо від виробника, донести правильну технологію застосування цих матеріалів.

• Проводить постійно публічні заходи з актуальних проблем галузі (недоброякісний вплив залізничних тарифів на конкурентоздатність вітчизняної продукції, спрощення отримання спецдозволів на розробку кар'єрів нерудних матеріалів, відродження домобудівних комбінатів, інформування про інноваційні енергоефективні технології, презентації учасників Асоціації та інші).

• Організовує бізнес-поїздки учасників на Міжнародні будівельні виставки та забезпечує участь на всеукраїнських та регіональних виставках.

• Реалізує Всеукраїнську програму захисту прав споживачів «Висока якість – чесна ціна» з метою протистояння демпінгу якості.

• Займається розробкою та гармонізацією нормативної бази в будівельній галузі.

Асоціація започаткувала та реалізує Всеукраїнську програму захисту прав споживачів «Висока якість – чесна ціна», схвалену секцією з питань технічного регулювання у будівництві НТР Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 28 січня 2011 року.

Асоціація «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів» за участю 22-ох авторів-науковців видала інноваційний науково-практичний довідник «Сучасні українські будівельні матеріали, вироби та конструкції». Аналогів цієї книги Україна не знає з 1967 року.

Асоціація "Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів" активно сприяє розвитку будівельної нормативної бази. Так, на замовлення і за кошти виробників розроблено ряд національних нормативних документів.

Асоціацією створено робочі групи, які ведуть активну діяльність:

• Робоча група з розвитку кар'єрів нерудних матеріалів;

• Робоча група «Українська будівельна кераміка»;

• Комітет виробників полімерних профілів.

Членство в Асоціації – то розвиток громадянського суспільства, ринкового регулювання та становлення саморегулівних громадських організацій галузі.

 

Приєднуйтесь і станемо найсильнішими!

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39