Друк

Всеукраїнська програма захисту споживачів «Висока якість - чесна ціна»

on .

znak-tsinaЗ метою мотивації виробників будівельних матеріалів та виробів, будівельних підрядних організацій до постійного підвищення якості продукції та послуг, соціально відповідального ціноутворення, Асоціація «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів» та Союз споживачів України на початку 2011 року розпочали Всеукраїнську програму захисту споживачів «Висока якість - чесна ціна ».

Точно знаємо, що демпінг ціни супроводжується демпінгом якості як у вітчизняних виробників, так і в імпортерів.

Разом з тим якість в будівництві не може бути предметом компромісу. Якість має гарантувати безпеку і довговічність об'єктів нерухомості.

На сьогодні інвестор, замовник і споживач не отримують гарантій високої якості будівельно-монтажних робіт і будівельних матеріалів і зовсім не захищені від цінового свавілля. Закони України «Про загальну безпечність нехарчової продукції» та «Про регулювання містобудівної діяльності» тільки освоюються виконавчою владою, виробниками та будівельними організаціями. Обидва закони вимагають десятки постанов Кабінету Міністрів України. До того ж, в Україні почалося реформування і дерегуляція, скасовуються обов'язкова сертифікація, а система ринкового нагляду ще не склалась.

Всеукраїнська програма захисту прав споживачів «Висока якість - чесна ціна» розглянута і схвалена рішенням секції з питань технічного регулювання у будівництві Науково-технічної ради Мінрегіону.

Програма організовується громадськими організаціями, науковцями галузі, підтримується профільними організаціями, державними установами (Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державна служба технічного регулювання України, Державна архітектурно-будівельна інспекція України, Українська державна інвестиційна експертиза), які утворили Раду старших експертів програми і робочий орган.

Організатори Програми проводять у незалежних лабораторіях порівняльний аналіз якості виробів, зразки яких надаються виробником або імпортером, а також відбираються у торговій мережі та на будівельних об'єктах. Параметри продукціі різних виробників і щодо задекларованих параметрів співвідносяться з моніторингом цін виробника і в торговельній мережі.

Підсумки, визначення лідерів і аутсайдерів визначаються рішенням Ради старших експертів Програми та доводяться до відома державних органів виконавчої влади, центральних і регіональних органів Державної служби технічного регулювання України, Державної архітектурно-будівельної інспекції України, Української державної інвестиційної експертизи, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Торгово-промислової плати України, членів Української будівельної асоціації та Будівельної палати України, будівельних організацій, засобів масової інформації.

Лідери Програми отримують право додатково маркувати свою продукцію знаком «Висока якість - чесна ціна». Аутсайдерам надається можливість повторне і поглиблене випробування продукції.

Запрошуємо активно сприяти утвердженню нового бренду на будівельному ринку України «Висока якість - чесна ціна».

Заявку на участь у Програмі надсилати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і за поштовою адресою: 01013, м. Київ, вул. Будіндустрії, 7, к. 27.

Контактні телефони:
(044) 383-48-81, (044) 383-48-82

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.