Друк

фасадні системи

Промислово-будівельна група «Ковальська»

м. Київ, 01011
вул. Панаса Мирного, 4
тел.: +38 (044) 591 77 99
факс: +38 (044) 591 77 97
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.kovalska.com

Найпотужніший та найвідоміший в Україні виробник бетону і виробів з нього. Завод входить до складу Промислово-будівельної групи «Ковальська», що об'єднує ряд потужних підприємств в різних сегментах будівельної галузі.

Товари та послуги: бетон; бетонні суміші; залізобетонні вироби; блоки стінові бетонні; блоки фундаментні; фігурні елементи мостіння, матеріали для ландшафтного дизайну, сухі будівельні суміші, декоративні штукатурки, фарби, житлове та комерційне будівництво


 

 pbg kovalska

ТОВ «Кнауф Гіпс Київ»

м. Київ, 03067
вул. Гарматна, 8
тел.: +38 (044) 458 32 79, 277 99 00, 277 99 01
факс: +38 (044) 458 32 85
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.knauf.ua    

Компанія «КНАУФ» є провідним виробником будівельних і оздоблювальних матеріалів в Європі. Комплектні системи «КНАУФ» для виконання внутрішньої обробки та опорядження приміщень «сухим» способом визнані передовими і успішно застосовуються будівельниками усього світу.

Товари та послуги: гіпсокартон; гіпсокартонні системи; комплектні системи сухого будівництва; сухі будівельні суміші; системи для фасадів; цементно-мінеральні плити AQUAPANEL; штукатурні машини КНАУФ-ПФТ; будівельна хімія


 

в


knauf

ф

Група Компаній АМТТ

с. Крюківщина, Києво-Святошинський р-н, 08136
вул. Балукова, 1а
тел./факс: +38 (044) 255 17 77
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. %3c">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.amtt.ua

Група компаній АМТТ — лідер у виробництві алюмінієвих систем (фасадні системи, стельові системи, віконні та дверні конструкції).

Сучасна виробнича база компанії АМТТ дозволяє виготовляти системи різної складності на високоточному обладнанні.

Товари та послуги: лінійні алюмінієві фасади; касетні з композитного матеріалу або алюмінієвого монолисту; керамогранітні фасади; світлопрозорі фасади з застосуванням профілів Reynaers; алюмінієва композитна панель АМТТ; алюмінієві монолисти АМТТ; універсальна система кріплення для навісних вентильованих фасадів; рейкові та мультипанельні касетні металеві стелі; растрові алюмінієві стелі Грільято; проектування та монтаж систем фасадів; фасадний ламінат; підвісні стелі, віконні та дверні системи VEKA

 amtt
ТОВ "СКАНРОК"
 
м. Київ, 03141
вул. Волгоградська, 41
тел.: +38 (044) 270 17 94
факс: +38 (044) 502 31 15
е-mail: scanrocЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. %3c">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.scanroc.ua

SCANROC – ефективна система термозахисту будинків. Система SCANROC є енергозберігаючою вентильованою фасадною системою для термозахисту будинків.

Всі основні елементи системі SCANROC виробляються на сучасному заводі в Україні з використанням передових шведських технологій та високоякісної сировини.

Товари та послуги: вентильовані фасади, монтаж

 scanroc

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39