Друк

полімерні вироби

Асоціація «Виробники пінопласту» України

м. Київ, 03067
вул. Гарматна, 8
тел.: +38 (067) 443 26 16

тел./факс: +38 (044) 239 96 31

е-mail: office@Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. " style="font-size: 11px; font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">aspp.com.ua

www.aspp.com.ua 

Асоціація «Виробники пінопласту» України - це некомерційна організація, яка з 2002 року об'єднує провідних українських виробників товарів з пінопласту. До складу Асоціації входять провідні гравці галузі, сукупна ринкова частка на ринку України яких становить 80%. Члени Асоціації виробляють високоякісну продукцію, яка відповідає українським державним нормам.

Місія Асоціації: консолідація виробників - учасників Асоціації для ефективного розвитку ринку товарів з пінополістиролу в Україні і, як наслідок, підвищення енергоефективності, екологічної безпеки і економічного використання ресурсів. 

Основні цілі Асоціації: координація підприємницької діяльності її членів, представлення та захист спільних інтересів виробників, формування об'єктивного позитивного іміджу пінополістиролу; протидія чорному PR, сприяння в просуванні теплоізоляційних матеріалів і формувальних виробів з пінополістиролу на українському ринку.


 

 aspp

ТОВ «Ельпласт-Львів»

м. Городок, Львівська обл., 81500

вул. Заводська, 4

тел.: +38 (032) 298 61 30, 298 61 28

факс: +38 (03231) 300 50

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,

www.elplast.com.ua

«Ельпласт-Львів» — найкрупніший виробник в Україні напірних поліетиленових труб та фасонних частин для будівництва та ремонту інженерних мереж систем газо-водопостачання та безнапірних двохстінних гофрованих труб із поліпропілену для мереж каналізації, дренажу і захисту кабелів зв'язку.

Товари та послуги: труби і трубки поліетиленові; муфти ПВХ; напірні поліетиленові труби та фасонні частини; безнапірні двосторонні гофровані труби із поліпропілену; теплоізольовані пінополіурітанові труби та фасонні частини


 elplast lviv

ТОВ «СП Д.М.В.»

м. Київ,

вул. Велика Житомирська, 4В, оф. 39

тел.: +38 (044) 279 10 71, 279 10 43

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. %3c">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.sp-dmv.com.ua

Сьогодні клієнти «СП Д.М.В.» — це українські фірми-виробники, які працюють у сфері реклами, поліграфії, будівництва, а також тепличні та фермерські господарства.

Товари та послуги: листи полістирольні та поліпропіленові; стрічки полістирольні та поліпропіленові; поліетиленова плівка; переробка полімерів литтям під тиском


 
spdmv

ТОВ «Кращий Вибір – Україна» 

м. Київ
тел.: +38 (044) 206 25 33, 206 25 32, 590 37 47
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. %3c">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.gardenpath.com.ua

ТОВ «Кращий Вибір – Україна» є виробником форм для садових доріжок. З 2011 року запустилося виробництво, з того моменту ми кожен місяць розширюємо масштаби своєї діяльності. У компанії є 3 представництва в містах - Москва, Санкт-Петербург, Київ. На даний момент наша форма представлена в більш ніж 100 магазинах Росії та Україні.

Товари та послуги: багаторазові полістирольні форми для виготовлення садових доріжок

 luchvibor

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39