Друк

щебінь

Промислово-будівельна група «Ковальська»

м. Київ, 01011
вул. Панаса Мирного, 4
тел.: +38 (044) 591 77 99

факс: +38 (044) 591 77 97

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">www.kovalska.com

Найпотужніший та найвідоміший в Україні виробник бетону і виробів з нього. Завод входить до складу Промислово-будівельної групи «Ковальська», що об'єднує ряд потужних підприємств в різних сегментах будівельної галузі.

Товари та послуги: бетон; бетонні суміші; залізобетонні вироби; блоки стінові бетонні; блоки фундаментні; фігурні елементи мостіння, матеріали для ландшафтного дизайну, сухі будівельні суміші, декоративні штукатурки, фарби, житлове та комерційне будівництво


 

pbg kovalska

ТОВ «Вирівський кар'єр»

с. Гранітне, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34551

вул. Заводська, 15

тел.: +38 (03655) 2 90 04

тел./факс: +38 (03655) 2 90 20

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. %3c">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://basalt-ag.com.ua

Запаси Вирівського родовища складають більше 47 млн. м3. Лещадність «вирівського» щебеню коливається від 6 до 15%. Використання такого щебеню наближає ущільнення асфальтобетонної суміші до одиниці, що забезпечує довговічність дорожнього покриття. При будівництві цивільного та промислового значення, автодоріг та залізничних шляхів дуже важливо знати рівень радіаційної безпеки щебеню.

По радіаційній безпеці гранітний щебінь «Вирівського кар'єру» відноситься до 1 класу та може використовуватись у всіх видах будівництва без обмежень.

Товари та послуги: щебінь фракцій високої якості; виробництво щебеню по бажанню замовника


   vuriv  
ТОВ «ЮНІГРАН»
 
м. Київ, 01001
вул. Михайлівська, 20В
тел.: +38 (044) 278 32 32, 279 74 51
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.unigran.ua

«ЮНІГРАН» визнаний лідер нерудного ринку України. До структури компанії входять підприємства по проведенню бурових, буровибухових робіт ВАТ «Укрвибухбуд», ТОВ «Юнігран-Сервіс», по виробництву унікального каменю типу габро ВАТ «Пинязевицький кар'єр», по видобутку щебеню для залізобетонних і асфальтових сумішей ВАТ «Малинський каменедробильний завод», по виробництву декоративного піску червоного і сірого кольорів ВАТ «Коростенський кар'єр».

Товари та послуги: фракційний щебінь для бетону та доріг; щебінь для залізобетонних і асфальтних сумішей; бутовий камінь; відсів, камінь тип габро; декоративний пісок червоного і сірого кольорів; гранітне посипання для покрівельних матеріалів; бруківка; фігурні елементи мощення; бурові роботи; буровибухові роботи

unigran

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39