Друк

теплоізоляція

ТОВ «Завод теплоізоляційних матеріалів «ТЕХНО» 

м. Черкаси, 18018

вул. Різдв'яна, 300

тел./факс: +38 (0472) 71 97 90, 71 98 05

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. %3c">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.tn.ua

Завод корпорації ТехноНІКОЛЬ з виробництва теплоізоляційних матеріалів на основі кам'яної вати в м. Черкаси — найбільше сучасне підприємство будівельної галузі України з виробництва негорючої теплоізоляції на основі кам'яної вати.

Завод став переможцем Всеукраїнської програми захисту прав споживачів «Висока якість — чесна ціна».

Товари та послуги: теплоізоляція для пласких покрівель Роклайт, Технолайт, Техноблок; теплоізоляція для фасадів Техновент, Технофлор, Техносендвіч, Техноруф В; загальнобудівельна ізоляція; технічна ізоляція


 tehnonikol

ЗАТ «Термолайф»

м. Харків, 61071

шосе Карачевське, 44

тел.: +38 (057) 784 19 01, 784 19 19

факс: +38 (057) 784 19 07

www.termolife.com.ua

«Термолайф» – потужний виробник мінераловатної продукції – необхідного елемента для всіх сегментів теплоізоляційних і звукоізоляційних робіт будівельної галузі.

Ексклюзивне право продажу мінераловатної продукції на території Україні належить ТОВ «Торговий Дім Термотрейд». «Термолайф» став переможцем Всеукраїнської програми захисту прав споживачів «Висока якість — чесна ціна».

Товари та послуги: теплоізоляція внутрішніх конструкцій ТЛ ЕКО Лайт, ТЛ Кавіті; фасадна теплоізоляція ТЛ Фасад, ТЛ Вентфасад; покрівельна теплоізоляція ТЛ Покрівля; теплоізоляція для сандвіч-панелей ТЛ Сендвіч; теплоізоляція підлог ТЛ Підлога; технічна теплоізоляція ТЛ Техізол; рулони мінераловатні теплоізоляційні ТЛ Рулон


 

 termolife 1

ТОВ «ВАЛЬКІРІЯ»

м. Київ, 03040
вул. Ломоносова, 8б
тел.: +38 (044) 501 66 55, 258 10 10, 258 15 42
факс: +38 (044) 501 66 55
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.valkiria.ua 

ТОВ «Валькірія» — це велике виробничо-будівельне підприємство, що вже понад 13 років успішно працює як на внутрішньому ринку, так і на ринках ближнього та далекого зарубіжжя. Спеціалізується на виробництві матеріалів та зведенню енергоефективних будівель за системою «Термодом». За технологією «Термодом» в Україні зведені будівлі різної функціональної приналежності: багатоквартирні будинки та індивідуальні котеджі, складські та виробничі будівлі, адміністративно-офісні центри, лікарні та дитячі садки.

Товари та послуги: енергозберігаюча будівельна технологія «Термодім»; блоки незнімної опалубки з пінополістиролу; пінополістирол; пінополістирольні плити; пакувальні матеріали з пінополістиролу; декоративні фасадні елементи з пінополістиролу зі спеціальним покриттям; покрівельні матеріали; фасадні і водостічні системи; мансардні вікна; консультації і технічний супровід будівництва об'єктів; розрахунок необхідної кількості блоків, бетону, арматури; первинне навчання; шефмонтаж та іншеLogo-Valkiria osnova

ТОВ «НВП «УКРВЕРМИКУЛІТ»

м. Васильків, Київська обл., 08606
вул. Прорізна, 1
тел.: +38 (044) 332 45 63
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://vermiculite.com.ua

НВП «Укрвермікуліт» - виробниче підприємство, що спеціалізується на виробництві негорючих теплоізоляційних матеріалів на основі природних мінералів. Тепловер - це сухі будівельні суміші, виготовлені на основі екологічно чистих мінералів вермикуліту та перліту. Технологія утеплення штукатурними сумішами Тепловер – альтернативний спосіб утеплення будинків, як ззовні так і з середини.

Продукція: теплоізоляційні суміші, спучений перліт, спучений вермикуліт, вермикулітові плити, високотемпературний клей та безліч інших корисних продуктів 

 

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39