ТОВ «Фасад»

м. Київ, 02680
вул. Крайня, 1в
тел.: +38 (044) 512 78 35, 512 75 65, 512 44 69
факс: +38 (044) 512 99 74
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.fasad.ua

Компанія «Фасад» — лідер по виробництву препаратів для очищення і захисту поверхонь з керамічних, бетонних, гранітних і інших будівельних матеріалів від вапняносольових, цементних, біологічних і техногенних забруднень. Компанія «Фасад» — виробник спеціальних кольорових сумішей для кладки лицьової і клінкерної цегли.

Товари та послуги: клінкерна керамічна цегла; клінкерна фасадна плитка; лицьова керамічна цегла; гіперпресована цегла; керамічні блоки; сходинки; бруківка; черепиця; плитка для підлоги; плитка обробна інтер'єрна; суміші для укладання, теплоізоляційні фасадні матеріали; речовини для захисту фасадів; інструменти і пристосування для будівництва; ліси та опалубки; штукатурка декоративна; ґрунтовки; шпаклівки; клеї; матеріали для гідроізоляції


fasad

ТОВ «Укрпрофторг»

м. Київ, 04037
пр-т Московський, 13А
тел: +38 (044) 229 95 30
тел/факс: +38 (044) 536 04 27
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. %3c">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://ukrproftorg.com.ua

ТОВ «Укрпрофторг» - компанія універсального типу, орієнтована на обслуговування приватних осіб і корпоративних клієнтів.

Пріоритетний напрямок діяльності - забезпечення матеріалами будівельних майданчиків будь-яких категорій, а також надання послуг з вантажоперевезень.

Товари та послуги: стінові будівельні матеріали (цегла рядова керамічна, силікатна цегла, керамічні блоки, газобетонні блоки, бетонні блоки); облицювальний матеріал (цегла лицьова, клінкерна цегла, гіперпресованний цегла); залізобетонні вироби серійні (палі забивні, вентиляційні блоки, фундаменти будинків і споруд, сходові системи, інженерні мережі, вироби для доріг і тротуарів, перемички, плити перекриття); будівельні суміші; покрівля (добірні елементи, водостічна система, профнастил, метало черепиця); тротуарна плитка АВЕНЮ; світлодіодні світильники; транспортно-експедиторські послуги на території Україні


 ukrproftorg

ТОВ «Аквілон КСД»

м. Вишневе, Київська область, 08132

вул. Київська, 23

тел.: +38 (044) 501 20 46, (067) 514 22 94

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.akvilon.ua

Компанія «Аквілон КСД» є лідером на ринку комплексних поставок кращих будівельних матеріалів і товарів народного споживання в Київському регіоні.

Нашими клієнтами є великі будівельні компанії, будівельні супермаркети, магазини будівельно-господарських товарів, інтернет-магазини, приватні особи.

Індивідуальний підхід і продумані рішення забезпечать високий економічний результат спільної роботи, а широкий асортимент продукції провідних світових виробників будівельних матеріалів дозволить повною мірою задовольнити Ваші побажання.

У нас ви можете придбати за найвигіднішою ціною товари таких відомих брендів як: Knauf, Ceresit, Sniezka, Master, Baumit, KnaufInsulation, Penoboard, Anserglob, Lafarge, Isover, Kronopol, Kronospan, Eko-, Eurogips, Rigips, Termolife, Artisan, Ursa, Penosil, Onduline, Kema, Праймер.

Найширший асортимент продукції (більше 6000 найменувань) дозволить Вам заощадити безліч часу та нервів. Замість того, щоб дізнаватися ціни, аналізувати їх і робити замовлення в 5-6 різних компаніях, всі необхідні товари Ви можете замовити в АКВІЛОН за оптимальними цінами.

Завдяки власному автопарку різнотоннажних автомобілів Ваше замовлення буде оперативно доставлене в зручний для Вас час та місце на максимально вигідних умовах.

Наші менеджери мають великий досвід роботи і відмінно орієнтуються в сфері будівельних матеріалів та госптоварів. Крім того, компанія регулярно проводить технічне навчання, залучаючи фахівців компаній-виробників. Це дозволить сформувати оптимальну для Вас пропозицію по продуктовому ряду, з урахуванням Ваших запитів та ситуації, що склалася на ринку. Також Ви можете отримати вичерпну консультацію наших менеджерів щодо технічних особливостей для вибору найбільш підходящих Вам товарів.

Впевнені, що наша співпраця буде плідною та взаємовигідною.

 akvilon ksd

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39